Organizacija - Općinska organizacija SDA Travnik

Općinska organizacija SDA Travnik osnovana je 20.06.1990. godine u Travniku

Organi Općinske organizacije SDA Travnik su Skupština i Izvršni odbor.

OO SDA Travnik teritorijalno je organizovana u 52 Mjesna ogranka, a rukovodstvo u njima predstavljaju Mjesni odbori.

U sklopu Općinske organizacije SDA Travnik djeluju organizacija Žene SDA i Općinska organizacija mladih SDA.

 

Izvršni odbor Općinske organizacije SDA Travnik u mandatu 2019.-2023. godina:

Lendo Tahir
Šatrović Adnan
Hrnjić Jasmin
Kargić Muamer
Čorbić Irma
Čogić Alen
Mrakić Ekrem
Peco Mirsad
Omerdić Jakub
Ramić Semidin
Melić Sifet
Riđić Mediha
Ganić Emir
Ramić Avdo
Alihodža Nurudin
Brkić Džemail
Dautović Fadil
Osmanović Muradif
Softić Vahida
Poparić Nihad

 

Mjesni odbori i predsjednici Mjesnih odbora u mandatu 2019.-2023. godina:

Centar 1: HUJDUR AMIR
Centar 2: MAŠIĆ MEHO
Centar 3: KOS DŽENAN
Bašbunar: ŠILJAK MEHO
Bojna: JAŠAREVIĆ ADIS
Poturmahala: HATARIĆ ALMEDINA
Stari Grad: AGANOVIĆ DŽENAN
Šumeće: ČAJNIĆ ADNAN
Kalibunar 1: ŠVRAKA JASMIN
Kalibunar 2: HRNJIĆ JASMIN
Slimena: KARGIĆ MUAMER
Dolac na Lašvi: HADŽIĆ NEDŽAD
Vakuf: PINJO EFRAIM
Osoje i Gradac: KLOKIĆ ENISA
Ilovača: OTUZBIR HAMDIJA
Heldovi i Grahovik: RIĐIĆ MUHAREM
Mosor: HADŽIĆ KENAN
Bandol: HODŽIĆ ZIJAD
Velika Bukovica: DELIĆ NEZIR
Krpeljići: GRABUS NERMIN
Radojčići: ČELEBIĆ BAHRUDIN
Maline: DAUTOVIĆ FADIL
Han Bila: ARNAUTOVIĆ ADMIR
Pode: JUSIĆ ALIJA
Čukle: SUSAK ALEM
Kljaci: ADILOVIĆ EMIR
Rudnik: SELMAN KADIR
Brajići: ZUKIĆ NEDŽAD
Mehurić: POPARIĆ NIHAD
Jezerci: DEDIĆ IBRAHIM
Suhi Dol: ČAUŠEVIĆ NAIL
Gluha Bukovica: SELAVA ALIJA
Višnjevo: OSMANOVIĆ MURADIF
Zagrađe: RIBO IZUDIN
Orahovo: BRKIĆ NERMIN
Dub: BRKIĆ DŽEMAIL
Sažići: LOZIĆ MIHRET
Dedići: LANGIĆ MIRALEM
Melići: MELIĆ ELVIS
Mudrike: TOPALOVIĆ MAHIR
Turići: MUSLIMOVIĆ HATIDŽA
Pulac: OMERDIĆ EDIN
Bijelo Bučje: DERVIĆ ELVIS
Goleš: PECO SEJAD
Gornje Turbe: RIĐIĆ MEDIHA
Turbe Centar: TORLIĆ SENDIR
Donje Turbe: VRHOVAC AMIR
Varošluk: DOGAN SEAD
Ćosići: DROBO HARIS
Gradina: GORAN NAFIZ
Krčevine: HALILOVIĆ RUSMIR
Hamamdžići: ĐELILBAŠIĆ SEJAD

 

Članovi Skupštine Općinske organizacije SDA Travnik za mandatni period 2019.-2023. godine:

Predsjednik Općinske organizacije: Lendo Tahir

CENTAR 1 Hujdur Amir (p.p)
Lubić Džemal (iz.)
Čaber Zijad (iz.)
CENTAR 2 Mašić Meho (p.p)
Kasum Ajlin (iz.)
Sarajčić Midhet (iz.)
CENTAR 3 Kos Dženan (p.p)
Isaković Amina (iz.)
BAŠBUNAR Šiljak Meho (p.p)
Alibašić Hajrudin (iz.)
BOJNA Jašarević Adis (p.p)
Beganović Almedin (iz.)
POTURMAHALA Hatarić Almedina (p.p)
Čorbić Irma (iz.)
Gunjarić Avdo (iz.)
STARI GRAD Aganović Dženan (p.p)
Kukić Asim (iz.)
ŠUMEĆE Čajnić Adnan (p.p.)
Indžić Elvis (iz.)
KALIBUNAR 1 Švraka Jasmin (p.p)
Mrakić Ekrem (iz.)
Skrobo Nino (iz.)
KALIBUNAR 2 Hrnjić Jasmin (p.p)
Merdžić Senad (iz.)
Čogić Ismet (iz.)
SLIMENA Kargić Muamer (p.p)
Hasičić Muhidin (iz.)
Sejdić Jasmin (iz.)
Šuškić Sejad (iz.)
DOLAC NA LAŠVI Hadžić Nedžad (p.p)
Švraka Senid (iz.)
VAKUF Pinjo Efraim (p.p)
Delić Hasan (iz.)
OSOJE I GRADAC Klokić Enisa (p.p)
Trkić Elmedin (iz.)
ILOVAČA Otuzbir Hamdija (p.p)
Konjalić Dženana (iz.)
HELDOVI I GRAHOVIK Ridžić Muharem (p.p)
Alimović Ferid (iz.)
MOSOR Hadžić Kenan (p.p.)
Hadžić Mehmed (iz.)
BANDOL Hodžić Zijad (p.p.)
Zukan Mirsad (iz.)
VELIKA BUKOVICA Delić Nezir (p.p)
Delić Ahmed (iz.)
KRPELJIĆI Grabus Nermin (p.p.)
Grabus Adnan (iz.)
RADOJČIĆI Čelebić Bahrudin (p.p)
Čelebić Suljo (iz.)
MALINE Dautović Fadil (p.p)
Jusufović Ahmed (iz.)
Tarakčija Samed (iz.)
HAN BILA Arnautović Admir (p.p)
Arnautović Almir (iz.)
Dautović Almira (iz.)
PODE Jusić Alija (p.p)
Ribo Aldin (iz.)
Kasumović Husein (iz.)
ČUKLE Susak Alem (p.p)
Luković Mineta (iz.)
KLJACI Adilović Emir (p.p)
Adilović Elvedin (iz.)
Šiljak Ahmet (iz.)
RUDNIK Selman Kadir (p.p)
Selman Faruk (iz.)
BRAJIĆI Zukić Nedžad (p.p)
Alihodža Nurudin (iz.)
MEHURIĆI Poparić Nihad (p.p)
Begović Sabahudin (iz.)
JEZERCI Dedić Ibrahim (p.p)
Pašanović Mirzad (iz.)
SUHI DOL Čaušević Nail (p.p)
Selman Mersud (iz.)
GLUHA BUKOVICA Selava Alija (p.p)
Ćosić Zuhdija (iz.)
Hadžić Smajo (iz.)
VIŠNJEVO Osmanović Muradif (p.p)
Osmanović Kadir (iz.)
Karić Mirsad (iz.)
ZAGRAĐE Ribo Izudin (p.p)
Tahirović Huso (iz.)
ORAHOVO Brkić Nermin (p.p)
Malanović Jusaf (iz.)
DUB Brkić Džemail (p.p)
Hodžić Selvedin (iz.)
Zuparović Ibro (iz.)
Fuško Ramo (iz.)
SAŽIĆI Lozić Mihret (p.p)
Begović Selvedin (iz.)
DEDIĆI Langić Miralem (p.p)
Lanjgić Zijad (iz.)
MELIĆI Melić Elvis (p.p)
Melić Sifet (iz.)
MUDRIKE Topalović Mahir (p.p)
Topalović Delibeg (iz.)
Mehić Merzuk (iz.)
TURIĆI Muslimović Hatidža (p.p)
Alagić Ibrahim (iz.)
PULAC Omerdić Edin (p.p)
Omerdić Jakub (iz.)
BIJELO BUČJE Dervić Elvis (p.p)
Zahirović Senad (iz.)
Dervić Fatima (iz.)
GOLEŠ Peco Sejad (p.p)
Kerić Ermin (iz.)
Mehić Adnan (iz.)
GORNJE TURBE Riđić Mediha (p.p.)
Smailović Emerson (iz.)
Mehić Ajdin (iz.)
TURBE CENTAR Torlić Sendir (p.p)
Ljutić Denis (iz.)
Mulalić Miralem (iz.)
DONJE TURBE Vrhovac Amir (p.p)
Ganić Emir (iz.)
Dervić Ajna (iz.)
VAROŠLUK Dogan Sead (p.p)
Melić Hasan (iz.)
ĆOSIĆI Drobo Haris (p.p)
Kazija Eminudin (iz.)
Bektaš Amer (iz.)
GRADINA Goran Nafiz (p.p)
Skrobo Muhamed (iz.)
KRČEVINE Halilović Rusmir (p.p)
Halilović Samir (iz.)
HAMAMDŽIĆI Đelilbašić Sejad (p.p)
Mrkonja Izet (iz.)